O nas

Kariera

W FM WORLD możesz wybrać swoją drogę rozwoju. Masz możliwość rozwijania własnego biznesu, zostając Partnerem Biznesowym lub, jeśli wolisz pracę etatową, postawić na karierę w naszej firmie!

Księgowa (praca hybrydowa)

Twoje zadania:

  • księgowanie i rozliczanie dokumentów (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe-krajowe i zagraniczne, listy płac)
  • rozliczanie oraz księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • sprawozdawczość GUS, NBP
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrotowego
  • zapewnianie właściwej koordynacji procesów księgowych i podatkowych, prawidłowego przepływu informacji i dokumentów finansowych
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS)
  • ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy – terminowe dostarczanie wiarygodnych danych księgowych
  • sporządzanie zestawień i raportów
  • bieżąca kontrola należności i zobowiązań spółki oraz wsparcie działu księgowości

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse, księgowość
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość ustawy o rachunkowości, ustaw o podatku dochodowym i VAT
  • dobra znajomość systemów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość programu Comarch CDN XL) oraz pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność wnioskowania i analizowania danych oraz bardzo dobrej organizacji pracy

Co oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę w zgranym zespole, który wesprze w procesie wdrożenia
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w modelu hybrydowym
  • preferencyjne warunki zakupu firmowych produktów

E-commerce Manager

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • wytyczanie kierunku rozwoju kanałów e-commerce oraz współtworzenie i nadzór nad wdrażaniem strategii sprzedaży
  • planowanie kampanii reklamowych oraz analiza efektywności prowadzonych działań
  • zarządzanie projektami dotyczącymi stron internetowych, optymalizacja i koordynowanie zmian na stronach
  • prace projektowe z wykorzystaniem wielu kanałów: SEO, PPC, Social Media, Marketing Automation, E-mail marketing, Marketplace
  • rozwój zespołu Digital Marketing
  • merytoryczna współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz zarządzanie budżetem reklamowym
  • monitorowanie trendów i zmian na rynku e-commerce
  • raportowanie efektywności prowadzonych działań, analizowanie i optymalizowanie działań sprzedażowych i wizerunkowych

Wyślij do nas swoje CV, jeśli:

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w e-commerce (mile widziane w branży FMCG)
  • sprawnie wykorzystujesz w codziennej pracy narzędzia i rozwiązania wspierające sprzedaż (Google, Meta i inne platformy reklamowe)
  • znasz język angielski na poziomie min. C1 (warunek konieczny)
  • cechuje Cię samodzielność oraz umiejętność wyznaczania celów dla siebie i zespołu
  • umiesz planować, masz analityczne podejście i biznesowy sposób myślenia
  • potrafisz w sposób przejrzysty i spójny prezentować efekty swojej pracy
  • jesteś otwarty na nowe zadania i wyzwania

W zamian zaoferujemy Ci:

  • pracę w międzynarodowym środowisku pełną ciekawych projektów
  • Home Office, ale i dostęp do wygodnego biura, jeśli będziesz mieć ochotę nas odwiedzić
  • możliwość uczestniczenia w globalnych eventach organizowanych przez firmę
  • niezbędne narzędzia pracy

Nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty? Nic nie szkodzi! Wyślij CV i list motywacyjny na adres: praca@perfumy.fm.